Máte trápení? Nebo si jen potřebujete popovídat? Přijďte na kávu do modlitebního karavanu

Modlitební karavan

Už v pátek do Děčína dorazí zvláštní stroj s názvem Modlitební karavan. Nabídneme vám v něm kávu a také možnost společného rozhovoru a modliteb za vás a pro vás.

Každý má občas nějaké smutky, nemoci či jiné trápení. Nebo možná hledáš Boha a nevidíš cestu k Němu.

Nabízíme děčínským i mimoděčínským zvláštní příležitost, jak se sdílet svoje potřeby prostřednictvím modliteb, aniž by museli navštívit nějakou církev. Křesťané z děčínských církví vám totiž budou před modlitebním karavanem po celý víkend nabízet dobrou kávu, modlitby či jen docela obyčejný rozhovor.

Modlitební karavan – pozvánka

Akce se koná venku, setkat se s námi můžete jak před karavanem, tak v něm, a to v pátek od 13 do 21 hodin na Husově náměstí v Podmoklech (viz dole mapa vlevo), v sobotu na stejném místě od 9 do 21 hodin a v neděli pak na Mariánské louce od 9 do 19 hodin (viz dole mapa vpravo). Takhle Pro vaši představu nabízeli nebeskou kávu  například v Hustopečích.

Na Mariánské louce v neděli rovněž proběhne společný program děčínských církví pod otevřeným nebem. Začínáme ve 14 hodin. Nedělní bohoslužba KS Děčín se tedy v obvyklém dopoledním čase v prostorách v Rakovnické ulici nekoná.

Srdečně vás zveme a těšíme se na vás – v pátek a v sobotu v Podmoklech, v neděli na Mariánské louce.

Za modlitebním karavanem stojí iniciativa Modlitby 24-7, akci spolupořádají děčínské církve Křesťanské společenství, Církev bratrská a Apoštolská církev.

Vaše Křesťanské společenství Děčín